بعدازظهر   یکشنبه ست و من  هنوز با روبدوشامبرم اینور و اونور میگردم یعنی که هنوز رسما وارد" دنیای بیدار ها" نشدم. صبح ساعت ۸ بلند شدم  کمی نرمش کردم ،رفتم پایین  صبحونه ام رو آماده کردم و  نشستم  پای تی  و خدا میدونه  برای چند ساعت   سریال تماشا کردم.بعدش   ظرفها رو شستم ُآشپزخونه رو مرتب کردم ، گیاهام رو که ریشه داده بودن کاشتم توی گلدون  کمی دور و بر خونه راه رفتم  آخرش هم    اومدم بالا   دراز کشیدم و شروع کردم به رمان خوندن تا الان.  حوصله ام یکجور بدی  سر رفته یعنی یه جورایی  دچار " سندرم یکشنبه بارانی" شدم.    میخوام برم بیرون  اما حوصله ام نمیاد . چند تا کار هست که باید انجام بدم .اول برم سوپر مارکت عدس بخرم برای عدس پلو.( راستی میدونستین که عدس با پلوی قهوه ای  از نظر پروتئینی یک غذای کامله؟ )  بعد چکی رو  که دو هفته ست روی میزم خاک میخوره بخوابونم بانک  ُ بعد برم  مال هم یکمی پیاده روی کنم هم   برای  نوزاد   آنجلا   یک دست لباس خوشگل دخترونه بخرم. امروز یکشنبه ست  و نوبت سالن ورزشم هم هست.  پاشم، لباس عوض کنم موهام رو مرتب کنم یکمی آرایش کنم  و برم بیرون.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانشگاه و تاثیر آن در رشد کشور یک ایرانی فلیر دانلود رایگان بحران چهارم Ryan هذیان مبانی نظری و پیشینه تحقیق