دوشنبه  memorial day  بودو امروز بعد از یک آخر هفته طولانی برگشتم مدرسه. سه روز   تعطیلی گرم و کسالت آوری بود. دستگاه خنک کننده هنوز خرابه  . دوتاکولر گرفتیم برای اتاق خوابها   اما طبقه پایین همچنان گرمه.بیشتر این سه روز  جلوی تی وی به تماشای سریال shameless  گذشت  ، اپیزود پشت اپیزود که کلی خندیدم  و کمی  هم اشک ریختم.  غیر از این کمی  پیاده روی اطراف  دریاچه و کمی گردش دور و بر خونه . بنظر  من پیاده روی در طبیعت بهترین مدیتیشنه مخصوصا وقتی  آدم د نبال چیزی  میگرده و درختهاو بتوته ها ر و با دقت نگاه میکنه.  غروبها بوی  یاسها  از همیشه قوی تره . چشمهام رو میبندم و عمیقا گلهای یاس رو بو میکنم یک خاطره قدیمی  مبهم و نا آشنا رو زنده میکنن که هرچی سعی میکنم  پیداش نیمکنم. دیروز کلی بوته تمشک وحشی هم پیدا کردم که هنوز میوه ندارن. هروقت به  زیباییهای اطرافم نگاه میکنم خداروشکر میکنم که اینهمه به طبیتعت نزدیکم  با اینکه ا برای رسیدن به محل کارم هرروز باید کلی رانندگی کنم .

امروز روز کنفرانس والدین و معلمهاست  و مدرسه نیمه تعطیله. اتاق من هم پر از سکوته.بهترین وقته که گزارش پیشرفت بچه ها رو بنویسم. عصری یک نفر دیگه میاد عصری َAC رو میبنیه. قیمتهایی که میدن اونقدر متفاوته که به کمی صبر کردن میارزه.

از خودم قدرانی میکنم . فکر کنم الان 4 هفته شده باشه که هفته ای دوبار میرم سالن ورزش  التبه غیر از اون روز پنجشنبه ای که مریض بودم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Rolondo مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش ازدواج تکنولوژی وب - یادگیری آسان فناوری و اخبار جدید تکنولوژی Ken Gogle 2 اتاقک مخفی شرکت ایزوگام دو