• بماسبت هفته قدردانی از معلمها  دیروز برامو ن صبحونه املت  درست کردن .امروز هم صبح هم معلمها صف بسته بودن  و چند نفر از والدین داشتن براشون با  میوه و سبزیجات smoothie درست میکردند. کلا اینجا قدردانی یعنی خوراندن و کمک به اضافه وزن معلمها .  کاش  بجاش فردا با یک گیف کارت امازون سورپرازیمون  کنند.
  •  برادر و خواهرام همه میگن که فعلا نیا ایران. دارم فکر میکنم اگر بشه همه با هم  بریم ترکیه. حالا ببینمم چی میشه. 
  •  روز خلوتیه. طبقه بالاییها تست دارند و   کلاس اولیها میرن استادیوم ورزشی.  از این هفته باید منتظر باشم که مدیر برای آخرین ارزیابی سال وارد اتاقم بشه.
  •  پسرم ممکنه  ,بتونه  از, Obama care استفاده کنه و بیمه ارزون بگیره. اینطور مثلا برای بیمه ای که بطور طبیعی ماهی 500 دلار هست 170 دلار میده.  خدا پدر اوباما رو بیامرزه هرچند که ترامپ داره نهایت تلاشش رو میکنه که سوبسیدها رو برداره و بیمه رو داغون کنه. چرا؟ چون شرکتهای بیمه ممکنه ضرر که نه ، ولی کمتر سود کنند.
  • خانم مو قرمز که با برندا حرفش شده من رو تو صف سموتی دید و گفت میخواد باهام حرف بزنه. .آخه من سر پیازم ته  پیازم؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوره روانشناسی افسردگی امید محمدی پرگیم دانستنیهای فنی خودرو فروشگاه لوازم خانگی سل ثبت شرکت خرید و فروش آهن و فلزات ساختمانی فروشگاه ابزار آلات دستی و برقی تکست و متن آهنگ