•  جمعه ست مدرسه هستم  و نیم ساعتی وقت آزاد دارم .  اولا که میخوام   از خودم تشکر میکنم که  دو هفته  گذشته  هفته ای دوبار رفتم سالن ورزش.   با اینکه  دیروقت  از مدرسه  برمیگشتم و خیلی هم خسته بودم.، هورا.
  •   دوما تصمیم گرفتم برای کار تابستونی ثبت نام کنم  چون به پولش  احتیاج دارم  برای اینکه میخوام بالافاصله بعدش برم ایران .هنوز به کسی چیزی نگفتم . میخوام  جریان سفرم رو  فقط با یکی از  خواهرزاده هام در میان بگذارم و   بقیه رو سورپرایز کنم. .فکرش را  بکن ، که در بزنم و در رو باز کنن و من رو پشت در ببینن . تماشای  چهره ذوق زده و متعجبشون خیلی هیجان انگیزه . 
  • چرا  مردم  در محیط کار  اینقدر عاشق شایعه پراکنی و شکایت از دیگران هستند؟   چون اینطوری حرف برای گفتن پیدا میکنن و  مهم و سرگرم کننده بنظر میرسن؟، موضع گیری مشترک در مقابل  آدمهای بددر اونها حس اتحاد و نزدیک بودن بوجود میاره،؟ مردم ذاتا بدجنسن و قضاوت کردن دیگران رو دوست دارن؟ هرچقدر دیگران بد بنظر بیان خودشون به همون نسبت خوب بنظر میان؟
  •  خب همین وقتم تموم شد. شما هم اگر خواستید به لیست بالا اضافه کنید. چرا مردم اینقدر از همه چیز شکایت میکنن؟
  •  

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سیم و کابل خرید از گناوه هزینه های درمان Steven گالری کفش امینی Lisa سرخابی کرمچاله سرگشته تو ماهان مارکت