از دیروز AC ( سیستم گرمایی سرمایی) خراب شده  . صبح  ناچار شدم بمونم خونه تا تعمیرکار بیاد .تعمیرکاره نظر داده که کل سیستم باید عوض بشه که  کلی هم خرج داره. بعد ازظهر یکی دیگه اومد وگفت یک قسمتیش باید عوض بشه و  فردا ظهر یکی دیگه قراره بیاد و خلاصه امروز همه وقتم صرف  پیدا کردن تعمیرکار وکسب اطلاعت در مورد آسیب شناسی دستگاه خنک کننده و قسمتهای مختلفش شد.

عصر رفتم  پیاده روی با هدف بررسی درختان گیلاسی که دفعه پیش کشف کرده بودم.   هوا  یکجور خوبی خنک بود  اما  نه اونجوری که آدم سردش بشه. مسیر پیاده روی من  از جنگلهای پر دار و درختی میگذره که زمانی جنگلهای انبوهی بودن .کنار پیاده رو  پره از یاسهای امین الدوله  و گلهای وحشیه  .آدم وقتی لابلای درختهای انبوه رو نگاه میکنه زمان و مکان گم میشن ، میتونه تصور کنه که هرجا و هر زمانی هست. فکر کردم شاید کسی که   ۲۰۰ سال پیش از اینجا رد میشده همون چیزی رو دیده که من میبینم . شاید اونهم مثل من کنار درخت توت قرمز توقف کرده و با یک دست شاخه درخت رو پایین کشیده و با دست دیگه توتهای قرمز و رسیده رو از شاخه جدا کرده و مثل من دستهاش قرمز شده. بعد  یک دفعه بشدت دلم خواست  وسط  جنگل تنهایی چادر بزنم ،.توی خنکهای شب زیر پتو قایم بشم  وتوی تاریکی به صدای جنگل گوش بدم   و فراموش کنم  که AC  خراب شده  و فراموش کنم که کلی کار دارم توی مدرسه و فراموش کنم که   نمیتونم برم ایران 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

zaban طرح نخبه پروری چشمه | صالحین بسیج مسجدجامع ابوذر (آبی ،باران)abibaran شیرهای قطع اتوماتیک جریان گاز حساس به زلزله استاد رائفی پور فروردین موزیک | دانلود آهنگ جدید ALIILAPRO Nicole gapnetonline ماتیس